Volitatud töötlejad

Creditinfo Eesti AS, registrikood 10256137

Elkdata OÜ, registrikood 10510593

Facebook Ireland Limited, IE 9692928F

Google Ireland Ltd., IE 6388047V

Krediidiregister OÜ, registrikood 12400621

Messente Communications OÜ, registrikood 12418041

Microsoft Ireland Operations Limited, IE 256796

Nordigen Solutions SIA, registrikood 40103982535

Pallas & Partnerid OÜ, registrikood 10960184

Salv Technologies OÜ, registrikood 14518700

Sendsmaily OÜ, registrikood 12837097

Server Farm OÜ, registrikood 12423131

SK ID Solutions AS, registrikood 10747013

Srini OÜ, registrikood 14449790

Tele2 Eesti Aktsiaselts, registrikood 10069046

Telia Eesti AS, registrikood 10234957

Twilio Ireland Limited, IE 557454

VP Agentuur OÜ, registrikood 1403730