Flex ostukrediit

Turvaline maksevahend igapäevasteks ostudeks kuni 4000€ ulatuses.

Kiire ja turvaline taotlus

Avamistasu 0€, haldustasu 0€

Ülekanne sinu kontole hetkega

Sina otsustad, millal maksad

Modena flex on alati sinuga

Flexi seal, kus ise soovid! Tasu ostude eest, veeda aega sõpradega, reisi või kogu uus elamusi. Flexi kasutamine on lihtne:

Samm 1

Ava ühe lihtsa sammuga Modena konto.

Samm 2

Sisesta enda IBAN ja soovitud summa.

Samm 3

Tee väljamakse oma kontole ja raha laekub mõne hetkega.

img

Kontakt

info@modena.ee

Avalikud teabepäringud

legal@modena.ee

Eraklient

+372 660 4144

Äriklient

+372 600 1011


Järgnev arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest olenevalt sinu esitatud andmetest ja krediidiskoorist. Tegelik pakkumine selgub pärast taotluse esitamist.

Modena Estonia OÜ ostukrediidi krediidi kulukuse määr on 17.84% aastas järgmistel näidistingimustel: limiit 1000 EUR, fikseeritud intressimäär 10%, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1100 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 12 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.

Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Modena Estonia OÜ ja Modena Payments OÜ veebilehel. Modena Estonia OÜ on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt. Enne lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud veebilehe kasutajatingimustega.