Ärilaen

Anname sinu ettevõtte kasvule hoogu! Tutvu tingimustega ja esita lihtne taotlus. Esmase vastuse saad 60 minuti jooksul!

 • Otsus 1 tunni jooksul
 • Intress 1,7% kuus
 • Laenusumma 1000 € – 15000 €
 • Laenuperiood 3-60 kuud
 • Lihne taotlusprotsess
 • Positiivse otsuse korral raha koheselt ettevõtte pangakontole
1000 € 10000 €
3 kuud60 kuud
Kuumakse
Loading

Ärilaenu taotlusprotsess

Vali laenusumma ja laenuperiood.

Saada meile ärilaenu taotleva ettevõtte nimi või äriregistri kood.

Laenuotsuse tegemiseks vajame taotleja võimalikult värsket kasumiaruannet ja bilanssi. Küsime e-maili teel ka ettevõtte pangakonto viimase 6-kuu väljavõtte.

Lisaks küsime viimae 6-kuu pangakonto väljavõtte ka ärilaenu käendajalt. 

Töötame saadud dokumendid ja info läbi ja teeme sobivusel parima võimaliku pakkumise.

Hoogustades ettevõtete kasvu, loome pikaajaliseks koostööks soodsama pinnase.

Voila, nii lihtne see ongi!

Allkirjastamise järel kanname laenusumma koheselt ettevõtte pangakontole.

Tingimused

KelleleVäike- ja keskmine ettevõte
SihtotstarveÄri arendamiseks, näiteks seadmete ja masinate ostuks, käibevahendite hankimiseks ja muude väikeinvesteeringute tegemiseks
Laenusumma1000 kuni 10 000 €
Oma-
finantseering
Ei ole nõutav
Periood12–60 kuud
Intressalates 1,7% kuus
Lepingutasu1,5% laenusummast, maksimaalselt 300 €
TagatisEra- või juriidilise isiku käendus
Nõuded laenusaajale
 • Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts
 • Ettevõtte omakapital vastab äriseaduses nõutud tasemele
 • Käive ja/või bilansimaht kuni 2 miljonit € aastas
 • Ettevõtte suhtes ei ole algatatud maksejõuetus-
  menetlust
 • Ettevõttel ja sellega seotud isikutel ning käendajal ei ole viimase kahe aasta jooksul olnud makse- või maksuvõlga
 • Ettevõttel on esitatud vähemalt 1 majandusaasta aruanne

Ärilaen ettevõtte arendamiseks ja käibekapitali tagamiseks

Mida kogenum on ettevõtja, seda paremini tunneb ta enda äri, turgu, konkurente ja kliente. Ärikeskkonna muutuste märkamine võimaldab ettevõtjal kiiresti muutustega kohaneda ning loob soodsaid võimalusi arenguks. Äritegevuse arendamine (äriprotsesside muutmine, uute ärisuundade käivitamine, investeeringud kliendi ootustele vastamiseks, hooajalisusega seotud rahavoogude juhtimine) eeldab muutuste elluviimiseks ressursse – inimesi, aega ja raha. Modena tagatisega ärilaen aitab just selle viimasega.

Ärilaen ettevõtte arendamiseks

Ettevõtluses on reeglina kulud, tulude teenimise eelduseks. Seda olenemata sellest, kas alles alustad või juhid juba toimivat ettevõtet. Äritegevusest tekkivate vahendite investeerimine ettevõtte arendamiseks on möödapääsmatu, kuid tihti käibevahenditest ei piisa või ei ole neid mõistlik pikemaks perioodiks “kinni panna”. Ärilaen võimaldab vajalikud investeeringud kiiremini teostada ja rahavoogusid oskuslikumalt juhtida. Mõnikord piisab otsuste tegemiseks ka lihtsalt kindlustundest, et täiendavad käibevahendid on vajaduse tekkimisel mugavalt ja kiirelt kättesaadavalt.

Sünergia Modena finantsteenuste ökosüsteemis

Modena missioon on disainida mugavaid ja kiireid finantsteenuseid nii era- kui ärikliendile. Alustasime makseviiside pakkujana just ärikliendile. Koos “maksa hiljem” faktooringu teenusega aitame täna rohkem kui 250 kohaliku e-kaubanduse ettevõtet klienditeekonna ja kasutajakogemuse parandamisel. Erakliendi võimalus oste pikemale perioodile hajutada tähendab kaupmehele suuremaid ostukorve ja rohkem tellimusi.

Ärilaenu toote loomisel oli sisendiks just meie tänaste äriklientide vajadused ja soov areneda – töötada välja uusi tooteid ja teenuseid, suurendada laovarusid, luua uusi töökohti, soetada uusi masinaid ja seadmeid. Kõige teravam on vajadus just lühiajalisele käibekapitalile, mis aitab juhtida näiteks hooajalisusest tingitud rahavoogude kõikumisi.

Kõige kiirem ja mugavam ärilaen

Testides turul olevaid lahendusi, saime kiirelt selgeks, et üks kõige suurem takistus ärilaenu taotlemisel on VÄGA aeglane taotlusprotsess (laenuotsuse saamiseks tuleb laenuandjale saata 5-8 dokumenti, vastata hulgale küsimustele ja arvestada 4-5 tööpäevaga). Seda kinnitasid meile ka kliendid.

Modena ärilaenu taotlusprotsess on kiire, mugav ja lihtne! Hulga dokumentide kogumise ja üles laadimise asemel, teeme suurema osa vajalikest kontrollidest taotlusprotsessi taustal ilma, et taotleja sellest arugi saaks. Kogu taotlusprotsess toimub Modena portaalis. Sealt saab klient igal ajal ülevaate ka lepingutest, maksegraafikutest, tasutud arvetest ja vabast krediidilimiidist.

Rahulolugarantii

Kui Sa ei ole Modena väikelaenu tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul tagastada. Rahulolugarantii tingimused leiad siit.

Korduma kippuvad küsimused

Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda, kui oled 18-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Laenu saamiseks peab taotlejal olema registreeritud elukoha aadress Eestis.

Modena väikelaenu lepinguid saab allkirjastada smart-ID või mobiil-ID abil Modena portaalis.

Osamaksed tuleb tasuda Modena Estonia OÜ kontole (IBAN EE147700771006304136). Kui oled meiega sooritanud ostu, siis saadame sulle täpsed maksedetailid emailile ning enne maksetähtpäeva teavitame sind ka SMS-iga.

Jah, saadame Sulle peale ostu sooritamist e-mailile maksegraafiku ning teavitame Sind ka SMS-iga maksetähtaja saabumisel.

Kui sul ei ole võimalik tasuda enda osamakset ettenähtud kuupäevaks, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@modena.ee ja me leiame sulle sobiva lahenduse.

 • Modena väikelaenu rahulolugarantii kehtib kuni 30 kalendripäeva pärast laenulepingu sõlmimist.
 • Väikelaenu tagastamiseks tuleb saata kirjalik avaldus e-posti aadressile info@modena.ee
 • Avalduses tuleb välja tuua lepingust loobumise põhjus või tingimused mis osutusid mitte sobivaks.
 • Saadame avaldusele vastu täpse tagasimaksmisele kuuluva summa, mis tuleb tasuda maksimaalselt 1 kalendripäeva jooksul pärast rahulolugarantii perioodi lõppemist.
 • Rahuolugarantii kehtib Modena väikelaenule ja ei laiene teistele pakutavatele finantstoodetele.